SmartSort Company

Zastosowanie sortowników

Zastosowanie sortowników Smartsort


Optyczne systemy sortujące Smartsort to bardzo skuteczne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Zdecydowanie największym beneficjentem naszej unikalnej technologii sortowania optycznego jest współczesny przemysł spożywczy. Nowoczesna optyka i dopracowane algorytmy sortowania umożliwiły osiągnięcie jakości, która w czasach wyłącznie mechanicznego i ręcznego procedowania tych procesów wydawała się nierealna.

Urządzenia oferowane przez naszą firmę stanowią do perfekcji dopracowane rozwiązania pod względem skuteczności usuwania ciał obcych oraz wadliwych elementów z produktów spożywczych.

Urządzenia Smartsort nie tylko oddzielą ryż, kaszę, fasole czy inne sypkie produkty żywnościowe od zanieczyszczeń, ale również posortują produkt pod kątem jego jakości. Sortowniki są przystosowane do pracy z materiałem o różnej wielkości i ciężarze. Większość maszyn jest skuteczna we współpracy z różnymi produktami, co daje sporą swobodę podczas organizacji cyklu produkcyjnego.

img
SORTOWANIE
NASION ROLNYCH

Dalej
img
SORTOWANIE
BAKALII

Dalej
img
SORTOWANIE
OPTYCZNE PIASKU

Dalej
img
CZYSZCZENIE
KASZY

Dalej
img
CZYSZCZENIE
RYŻU

Dalej
img
CZYSZCZENIE
FASOLI

Dalej
img
RECYKLING
METALI NIEŻELAZNYCH

Dalej
img
RECYKLING
TWORZYW SZTUCZNYCH

Dalej
img
DETEKTOR
RENTGENOWSKI

Dalej
img
SEPARACJA
KOLORÓW

Dalej

Sortowniki Smartsort

Specjalistyczne maszyny do optycznego sortowania żywności


Smartsort oferuje kilka rodzajów profesjonalnych optycznych linii sortujących przygotowanych z myślą o potrzebach branży spożywczej. Nasze urządzenia do wielkoseryjnego czyszczenia ryżu, to jedno z lepiej ocenianych rozwiązań tego typu, wśród tych, które aktualnie są dostępne na rynku. Linie sortujące Smartsort sprawdzają się także rewelacyjnie w procesie czyszczenia kasz, bakalii, fasoli i nasion uprawowych. Usuwanie zanieczyszczeń z produktów spożywczych przy zastosowaniu naszych maszyn zmieniło sytuację w wielu firmach z branży. Praktycznie w każdym przypadku uzyskano lepszą jakość produktów i zredukowano koszt produkcji, co przełożyło się na przestrzeń do kreowania kolejnych przewag konkurencyjnych naszych klientów.

Sortowanie produktów podlegających specjalnym dyrektywom dotyczącym jakości

Warto wiedzieć, że firma Smartsort oferuje także maszyny dostosowane do pracy z produktami żywnościowymi, których przetwórstwo wymaga zachowania określonych wytycznych wynikających ze specjalnych dyrektyw dotyczących bezpieczeństwa produktu. Dobrym przykładem jest branża mrożonek, w której jakość sortowania oraz czas, jaki trzeba poświęcić na ten etap produkcji, jest wręcz wyjątkowo cenny. Nasza firma dostarcza kompletne linie sortujące do mrożonek przystosowane do pracy w specyficznych warunkach, w których przetwarza się produkty tego typu. Urządzenia mogą być stosowane praktycznie bez żadnego dodatkowego osprzętu peryferyjnego. Są wydajne, proste do włączenia w działający proces produkcyjny i gwarantują tak pożądane skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z produktów spożywczych.