SmartSort Company

Zastosowanie sortowników

Zastosowanie sortowników Smartsort

Optyczne systemy sortujące Smartsort to bardzo skuteczne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Zdecydowanie największym beneficjentem naszej unikalnej technologii sortowania optycznego jest współczesny przemysł spożywczy. Nowoczesna optyka i dopracowane algorytmy sortowania umożliwiły osiągnięcie jakości, która w czasach wyłącznie mechanicznego i ręcznego procedowania tych procesów wydawała się nierealna.

Urządzenia oferowane przez naszą firmę stanowią do perfekcji dopracowane rozwiązania pod względem skuteczności usuwania ciał obcych oraz wadliwych elementów z produktów spożywczych.

Urządzenia Smartsort nie tylko oddzielą ryż, kaszę, fasole czy inne sypkie produkty żywnościowe od zanieczyszczeń, ale również posortują produkt pod kątem jego jakości. Sortowniki są przystosowane do pracy z materiałem o różnej wielkości i ciężarze. Większość maszyn jest skuteczna we współpracy z różnymi produktami, co daje sporą swobodę podczas organizacji cyklu produkcyjnego.

img
SORTOWANIE
NASION ROLNYCH

Dalej
img
SORTOWANIE
BAKALII

Dalej
img
SORTOWANIE
OPTYCZNE PIASKU

Dalej
img
CZYSZCZENIE
KASZY

Dalej
img
CZYSZCZENIE
RYŻU

Dalej
img
CZYSZCZENIE
FASOLI

Dalej
img
RECYKLING
METALI NIEŻELAZNYCH

Dalej
img
RECYKLING
TWORZYW SZTUCZNYCH

Dalej
img
DETEKTOR
RENTGENOWSKI

Dalej
img
SEPARACJA
KOLORÓW

Dalej