Wspólpraca


Podejmujemy współpracę zarówno z dostawcami wysokiej klasy urządzeń, które pozwoliłyby nam jeszcze lepiej realizować projekty optymalizacji procesów sortowania, oraz z firmami proejktowymi i integratorskimi, zainteresowanymi umieszczaniem urządzeń z naszej oferty w swoich projektach instalacji technologicznych.

Model współpracy

Projektowanie optymalnych instalacji wynika z naszej wiedzy i doświadczenia, ale oprócz tego budowanie silnej marki własnej jak i marki urządzeń naszych dostawców na polskim rynku wymaga sprawnie działającego, lokalnego zaplecza serwisowego oraz rzetelnej wiedzy technicznej pracowników sprzedaży. Dlatego na początku współpracy z każdym dostawcą wyspecjalizowanych urządzeń kładziemy duży nacisk na szkolenie serwisowe i operatorskie któregoś z naszych pracowników bezpośrednio przez inżynierów producenta. Jednocześnie nasz personel sprzedażowy i projektowy po podstawowym szkoleniu produktowym dalej poszerza swoje kompetencje odnośnie nowych urządzeń na podstawie projektu pilotażowego pod opieką departamentu sprzedaży i technicznego producenta.

Firmom integratorskim i projektowym oferujemy współpracę na korzystnych warunkach prowizyjnych dla wszystkich urządzeń z naszej oferty sprzedanych w ramach ich projektów. Dostarczamy przy tym wszelkie niezbędne informacje techniczne, a po instalacji zapewniamy identyczny, najwyższy standard usług serwisowych i szkoleniowych.