SmartSort Company

Sortowniki

img
img
Sortowniki optyczne

Oferowane przez nas urządzenia do sortowania optycznego pochodzą od największego na świecie producenta sortowników optycznych, Anysort, czyli Anhui Jiexun Optoelectronic Technology Co., Ltd., którego jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym polskim dystrybutorem.

Jako światowy lider technologii sortowania optycznego Anysort jako pierwszy i jak dotąd jedyny wprowadził do swoich systemów wizyjnych Cloud w pełni kolorowe kamery o rozdzielczości 16K, służące wykrywaniu najdrobniejszych i najsubtelniejszych wad kolorystycznych. Jednocześnie nasz producent znacząco rozwinął zastosowanie kamer bliskiej podczerwieni w sortownikach opracowując nową generację czujników tych czujników – InGaAs 2.0, które rewolucjonizują separację optyczną ciał obcych, pozwalając rozdzielać nie tylko materiały o znacząco odmiennych właściwościach fizycznych, w szczególności nieorganiczne od organicznych, ale także praktycznie dowolne gatunki nasion albo różne typy tworzyw sztucznych.

Odpowiedni dobór wyposażenia poszczególnych sortowników w te technologie w połączniu z systemami podawania i wyrzutu materiału dostosowanymi do frakcji produktu umożliwiają dobranie odpowiedniego urządzenia do niemal każdego materiału sypkiego, w licznych gałęziach przemysłu, poczynając od soli, piasku kwarcowego czy też lekkich nasion, a kończąc na orzechach, owocach lub minerałach.

Dzięki naszej bliskiej, opartej na wzajemnym zaufaniu relacji z producentem posiadamy własne w pełni wyposażone centrum serwisowe i szkoleniowe pod kierownictwem certyfikowanego inżyniera. W razie potrzeby korzystamy również ze wsparcia zespołu ponad stu techników, wyspecjalizowanych w różnorodnych grupach produktów. Dzięki temu nawet najtrudniejsze zagadnienia sortowania, w pracy z nietypowymi asortymentami zostają rozwiązane szybko i z pełną skutecznością.