Smartsort Company

Korzyści


logo

Rozwiązania naszej firmy są przeznaczone nawet dla procesów sortowania, w których liczy się każdy ułamek uzyskanego procenta czystości. Czyszczenie produktów sypkich na sortownikach SmartSort zapewnia konkurencyjną przewagę jakości, jednocześnie pozawala uzyskać z każdego asortymentu maksimum dobrego produktu przy nadzwyczajnej wydajności. Sortowniki optyczne SmartSort dzięki najwyższym parametrom technicznym swoich autorskich podzespołów sprzężonych do działania inteligentnymi algorytmami usuwają praktycznie dowolne defekty zarówno z asortymentów rolnych i spożywczych niezależnie, czy są to łupiny, obce nasiona, chwasty czy zanieczyszczanie organiczne lub nieorganiczne.

Elastyczność naszych urządzeń i znaczna liczba wyspecjalizowanych rozwiązań sprawia, że świetnie sprawdzają się w procesach recyklingu, w których często występuje więcej niż jedna frakcja do odzyskania, dzięki możliwości niezależnego konfigurowania poszczególnych kanałów w urządzeniu.

Maksymalny stopień oczyszczenia produktu

Koniec z ręcznym sortowaniem.
Komputerowa dokładność 99,99% czystości.
Wcześniej nieosiągalne produkty.

Większe zyski z działalności

Osiąganie bezkonkurencyjnej jakości.
Precyzja ograniczająca straty towaru.
Minimalne koszty zatrudnienia.

Szybki zwrot poniesionych kosztów

Zwrot inwestycji nawet w ciągu roku.
Urządzenie może zarabiać 24/7.
Łatwy do uzyskania leasing.

Wiodąca na świecie technologia fal podczerwieni InGaAs pozwala na łatwe rozpoznanie zanieczyszczeń, takie jak szkło, kamienie itp.
Wysokowydajna konstrukcja systemu optycznego LED oraz technologia kontroli światła zapewniają bezobsługową pracę i redukują zużycie energii o 35%.
Nowy zawór elektromagnetyczny o wysokiej częstotliwości, o wyjątkowo niskim zużyciu powietrza zapewnia wysoką dokładność sortowania. Posiada doskonały system samoobsługowy, niski koszt utrzymania i długą żywotność powyżej 10 mld użyć.
Innowacyjna technologia kamer "Cloud" pozwala na perfekcyjne skanowanie widma w HD, dokładną identyfikację zanieczyszczeń i wysoką wydajność. Rozdzielczość kamer to aż 5400 Pixeli.

Zastosowano dotykowy ekran przemysłowy o dużej rozdzielczości i łatwy w obsłudze. Sortowanie materiału można obserwować dynamicznie z dużą szybkością, a także analizować i pokazać. Pozwala to na prawdziwa wizualizację.
Międzynarodowy system przetwarzania Cloud z nieograniczoną możliwością obliczeniową oraz doskonałym projektem programu tworzą nową erę zbierania dużej ilości danych.

Internet na całym świecie pozwala na obsługę, pełne monitorowanie oraz serwisowanie sortowników ANYSORT on-line przez serwis producenta.
Inicjatywa Cloud pozwala przechwytywać i przetwarzać obrazy w celu uzyskania analizy widma.