Sortownik optyczny SC X64


Sortownik optyczny SC X64 to wyspecjalizowane urządzenie do przemysłowego czyszczenia ryżu. Największe urządzenia z tej serii posiadają niespotykane możliwości przetwórcze dzięki nawet 12 liniom, wychodząc tym naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających przetwórców żywności na świecie.

Najnowsze trendy

Sortownik Optyczny SC X64 jest urządzeniem wyposażonym w kamery kolorowe Cloud najwyższej dostępnej rozdzielczości współpracujące z niezwykle wydajnymi zaworami elektromagnetycznymi i dyszami, które optymalizują współczynnik przenoszenia dobrego asortymentu. Działanie systemu wyrzutu pneumatycznego koordynuje inteligentne oprogramowanie EagleEye na podstawie analizy obrazu z kamer w czasie rzeczywistym z możliwością monitoringu na miejscu jak i zdalnie z ekanu telefonu, tabletu lub komputera. Wydajne przekazywanie i przetwarzanie sygnału jest możliwe dzięki układom scalonym własnej produkcji o możliwościach już w tym momencie znacznie przekraczających potrzeby. Sortownik optyczny SC X64 jest urządzeniem pionierskim, w którym wszystkie nowe technologie są implementowane jako pierwsze zaraz po fazie testów.

Każda skala produkcji

Sortowniki optyczne SC X64 do ryżu to urządzenia dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa każdej wielkości. Jest to jedyny sortownik optyczny występujący w wersji z aż dwunastoma kanałami umożlwiającymi zarówno wielostopniowe czyszczenie jak i opcje resortu, dodatkowo ograniczające przenoszenie dobrego asortymentu z defektami. Jednocześnie oprócz możliwości zamówienia sortownika SC X64 z jedną linią, specjalnie dla bardzo małych wolumenów produkcji zaprojektowano mniejsze urządzenie – sortownik optyczny SmartSort typu G.

Łatwość obsługi

Intuicyjny panel obsługi umożliwia sterowanie parametrami wydajności i jakości procesu sortowania, a dzięki zintegrowanej karcie sieciowej i specjalnemu modułowi oprogramowania istnieje możliwość sterowania pracą sortownika SC X64 przez Internet z dowolnego miejsca na świecie czy to z komputera osobistego czy urządzenia mobilnego.