Sortownik optyczny SQR X64


Wysoce zaawansowana technologia sortowania optycznego SQR X64 wynosi możliwości sortowania na nieznany dotąd poziom nawet przy separacji ciał obcych w tym samym kolorze lub o subtelnych różnicach koloru.

Najbardziej wyrafinowane czujniki

Kamery InGaAs w jakie wyposażony jest sortownik optyczny SQR X64 pozwalają monitorować asortymenty pod kątem parametrów niewidzialnych dla ludzkiego oka. Autorski patent na zastosowanie tego systemu stopów rzadkich pierwiastków chemicznych do zbierania sygnałów w spektrum bliskiej podczerwieni jako uzupełnienie kamer kolorowych Cloud zapewnia niemal bezbłędną precyzję w separacji ciał obcych nawet kiedy nie występuje dostrzegalna różnica w kolorze.

Najwyższy standard

Współpraca kamer Cloud z kamerami w technologii InGaAs daje pewność, że asortymenty trudne i nietypowe będą sortowane z taką samą niezawodnością, precyzją i wydajnością jak w przypadku typowych zadań sortownika optycznego. Elastyczność i wygoda użytkowania, które są standardem urządzeń z serii SQ jest w pełni zachowana w urządzeniach SQR X64, dzięki kamerom InGaAS zakres zastosowań już bardzo uniwersalnego sortownika z kamerami kolorowymi jest dodatkowo poszerzony, a linia technologiczna wyposażona w sortownik Optyczny SQR X64 będzie przygotowana na wszelkie utrudnienia i zmiany w asortymencie.

Jakość i bezpieczeństwo

Sortownik optyczny SQR X64 SmartSort InGaAs to nie tylko aktualizacja sprzętu i oprogramowania w stosunku do urządzeń z samymi kamerami kolorowymi. Integracja wszystkich dostępnych kamer i czujników w jedną współpracującą całość w jednym urządzeniu to więcej niż zapewniają poszczególne składowe podzespoły. Efektem jest wysoce wyspecjalizowane urządzenie o ponadpodstawowych funkcjach, zmaksymalizowanej wydajności i niezawodności zapewniającej absolutną pewność i bezpieczeństwo.