Detektory metali dla farmaceutyki


Detektory metali Medic produkcji NowSystem należące do serii NMD530 zostały zaprojektowane specjalnie do obsługi produktów farmaceutycznych i w tym celu traktują materiał w najbardziej delikatny sposób ze wszystkich dostępnych modeli, jednocześnie oferując detekcję metalicznych ciał obcych na najwyższym poziomie.

Detektor metali Medic jest w stanie wykrywać I odrzucać mikroskopijne cząsteczki zanieczyszczeń w produkcji farmaceutycznej z prędkością aż do 15 000 tabletek na minutę nawet podczas pracy z najtrudniejszymi produktami. Niewielkie wymiary urządzenia, łatwość czyszczenia między innymi dzięki zsypowi ze stali nierdzewnej SU 316 i mechanizm odrzutu z przezroczystym pojemnikiem na odpad sprawiają, że detektor metali Medic jest łatwy w obsłudze i łatwo wpasować go w każdą linię produkcyjną.

Zgodnie ze standardem detektorów metali NowSystem modele Medic posiadają funkcję automatycznego uczenia się i zapisywania programów wykrywająco-odrzutowych do ponownego wywołania. Funkcje te dostępne są z 7 calowego wyświetlacza dotykowego obsługiwanego w języku polskim. Również w standardzie, wdrażane przez nas detektory tej Koreańskiej firmy posiadają komplet portów umożliwiających komunikację z innymi urządzeniami w czasie rzeczywistym oraz analizę wykrytych błędów w perspektywie automatycznie zapisywanej historii nie tylko na ekranie wykrywacza ale także przy pomocy podłączonych urządzeń zewnętrznych. W razie potrzeby możliwe jest dostarczenie klientowi dokumentów do kwalifikacji IQ, OQ oraz PQ.