We change the world

Jesteśmy europejskim partnerem lidera technologii sortowania optycznego Anysort, największego na świecie producenta nowoczesnych urządzeń do sortowania optycznego. Dzięki naszej bliskiej, opartej na wzajemnym zaufaniu relacji z producentem posiadamy własne w pełni wyposażone centrum serwisowe i szkoleniowe pod kierownictwem certyfikowanego inżyniera. W razie potrzeby korzystamy również ze wsparcia zespołu ponad stu techników, wyspecjalizowanych w różnorodnych grupach produktów. Dzięki temu nawet najtrudniejsze zagadnienia sortowania, w pracy z nietypowymi asortymentami zostają rozwiązane szybko i z pełną skutecznością. Dokładne rozpoznanie państwa potrzeb i wyczerpujące wszystkie możliwości przedstawienie adekwatnych rozwiązań zapewnia profesjonalny zespół sprzedażowy.

Rozwiązania sortowania optycznego, których dostarczamy cechuje przewaga technologiczna pod względem podstawowych parametrów technicznych. Wszystkie elementy naszych urządzeń są projektowane i wytwarzane specjalnie z myślą o sortowaniu, zapewnia to perfekcyjną współpracę poszczególnych kluczowych systemów, a oprócz tego stały, bezproblemowy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych. Najwyższa jakość sortowania wynikająca z pionierskich rozwiązań opartych na własnych patentach oraz wysoka jakość i szybkość usług serwisowych sprawiają, że nasze urządzenia są pierwszym wyborem największych korporacji, a stale pracujący nad nowościami dział badań i rozwoju dba o utrzymanie tej pozycji.

bd

Technologia dla Twojej firmy

Inteligentne urządzenia sortujące

Światowy rozwój technologii

Produkty Jiexun sprzedawane są nie tylko Azji, ale także w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce czy Australii i Oceanii. Dając dużą satysfakcje i nowe możliwości klientom na całym świecie.
0
Urządzeń sprzedanych w 2018
0 +
Pracowników
0 ,000
㎡ powierzchni