We change the world

Rozwiązania naszej firmy są przeznaczone nawet dla procesów sortowania, w których liczy się każdy ułamek uzyskanego procenta czystości. Czyszczenie produktów sypkich na sortownikach SmartSort zapewnia konkurencyjną przewagę jakości, jednocześnie pozawala uzyskać z każdego asortymentu maksimum dobrego produktu przy nadzwyczajnej wydajności.

Sortowniki optyczne SmartSort dzięki najwyższym parametrom technicznym swoich autorskich podzespołów sprzężonych do działania inteligentnymi algorytmami usuwają praktycznie dowolne defekty zarówno z asortymentów rolnych i spożywczych niezależnie, czy są to łupiny, obce nasiona, chwasty czy zanieczyszczanie organiczne lub nieorganiczne.

Elastyczność naszych urządzeń i znaczna liczba wyspecjalizowanych rozwiązań sprawia, że świetnie sprawdzają się w procesach recyklingu, w których często występuje więcej niż jedna frakcja do odzyskania, dzięki możliwości niezależnego konfigurowania poszczególnych kanałów w urządzeniu.

MAKSYMALNY STOPIEŃ OCZYSZCZENIA PRODUKTU

• Koniec z ręcznym sortowaniem

• Komputerowa dokładność 99,99% czystości

• Wcześniej nieosiągalne produkty

WIĘKSZE ZYSKI Z DZIAŁALNOŚCI

• Osiąganie bezkonkurencyjnej jakości

• Precyzja ograniczająca straty towaru

• Minimalne koszty zatrudnienia

SZYBKI ZWROT PONIESIONYCH KOSZTÓW

• Zwrot inwestycji nawet w ciągu roku

• Urządzenie może zarabiać 24/7

• Łatwy do uzyskania leasing

1-8cc68e8

Innowacyjna technologia kamer "Cloud" pozwala na perfekcyjne skanowanie widma w HD, dokładną identyfikację zanieczyszczeń i wysoką wydajność. Rozdzielczość kamer to aż 5400 Pixeli.

2-7d2fd46

Wiodąca na świecie technologia fal podczerwieni InGaAs pozwala na łatwe rozpoznanie zanieczyszczeń, takie jak szkło, kamienie itp.

3-c422a27

Wysokowydajna konstrukcja systemu optycznego LED oraz technologia kontroli światła zapewniają bezobsługową pracę i redukują zużycie energii o 35%.

4-6abf66b

Nowy zawór elektromagnetyczny o wysokiej częstotliwości, o wyjątkowo niskim zużyciu powietrza zapewnia wysoką dokładność sortowania. Posiada doskonały system samoobsługowy, niski koszt utrzymania i długą żywotność powyżej 10 mld użyć.

5-5a69618

Zastosowano dotykowy ekran przemysłowy o dużej rozdzielczości i łatwy w obsłudze. Sortowanie materiału można obserwować dynamicznie z dużą szybkością, a także analizować i pokazać. Pozwala to na prawdziwa wizualizację.

6-6dd8672

Internet na całym świecie pozwala na obsługę, pełne monitorowanie oraz serwisowanie sortowników ANYSORT on-line przez serwis producenta.

7-02c4011

Inicjatywa Cloud pozwala przechwytywać i przetwarzać obrazy w celu uzyskania analizy widma.

8-62089e9

Międzynarodowy system przetwarzania Cloud z nieograniczoną możliwością obliczeniową oraz doskonałym projektem programu tworzą nową erę zbierania dużej ilości danych.